28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gitárosok



Írd ide hozzászólásod:

Ghoost
Ghoost [11787]
nekem most klasszikusom van de az elektromos gitár a Fendernél kezdődik.
az ibanez csak koppintás.
mondjatok vmi EREDETIt amit ők találtak fel!
szerinem nicns semmi.
Fender Gibson iylet érdemes venni avgy spórolni.

Vissza

Fórumszabályzat