28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Soldiers : Heroes of World War II (ex-OutFront)



Írd ide hozzászólásod:

Herrera
Herrera [636]
Kb. 1 éve játszottam azon a pályán, de ha jól emlékszem, először el kell torlaszolni az egyik utat. Kattints a feladat melletti szemre. Utána egy másik úton fog jönni a konvoj.

'The owls are not what they seem'

ramtiger
ramtiger [31]
sziasztok
kéne egy kis segitség.. a V2 + mocsár utáni pályán mi az eget kell csinálni.. egyszerűen nem tudom megcsinálni időre tuti, hogy valami banális dolog lesz, de nem jövök rá mindig elmegyek arra a pontra, ahol meg kell állítani a konvojt, de nem történik semmi

"most nincs egy jó öletem se..."

Vissza

Fórumszabályzat