28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

HALO



Írd ide hozzászólásod:

NagyG
NagyG [499]
Ahogy itt a játék képeit nézegetem nagy pénztől mondana le a MICROSOFT ha nem adná ki a játékot PC-re mert ez kurva yó játék lesz!

Vissza

Fórumszabályzat