28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

Matykó mester
Matykó mester [2255]
Star Wars:Republic Commando, lehet azért, mert szar volt akkor a videokártyám és így nem volt hangulata.És a Blitzkrieg 2, nézzetek rá és máglátjátok, semmi féle javülást nem láttam az 1-hez képest.

"Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!"

Vissza

Fórumszabályzat