28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

Tamás82Bp
Tamás82Bp [5650]
Ez igaz hogy évről évre nem igazán ildomos(tehát faszs.g)megvenni akármelyik easportsos játékot mert ahhoz képest télleg nem nagy a változás!nekem 99től megvan mindegyik fifa szinte (igaz már nem játszom velük)minden évben szól a haver hogy megvan vigyek cd-t
Azért nem tod +különböztetni matt a 2002 est a 2005östől mert nem is játszol velük semmit.
Amit +fogok venni eredetiben az a fahrenheit lesz (ha még lehet kapni)

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Vissza

Fórumszabályzat