28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

Thunderbolt2
Thunderbolt2 [10]
Én is úgyszint a blitzkrieg II-ben csalódtam hatalmasat. Egy olyan jó stratégiát egy ilyen agyatlan sz*r-ra leváltani..
Na meg még a gta san andreasban,nagyon jó játék csak azért csalódtam mert nekem nem jön be ez a néger-getto-reper hangulat ahol minden mondatban ott a brother meg nigger..
És előre látom hogy a godfatherben is csalódni fogok

We need oil, we need gas, we need plastic.. we need war at Iraq

Vissza

Fórumszabályzat