28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

eti8
eti8 [10104]
Hehe. Kezd hasonlítani a The cronicles of riddickre a sztori
Mármint a börtönből való szökdösés
Milyen gyökérül néz már ki Samike.. Skinhead lett belole
Itt vajon már egyáltalán nem lesz thecknika? Fura, hogy most a "rosz" oldalon kell majd harcolni

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Corleone1
Corleone1 [1782]
Beindult a hivatalos honlap
Ami eddig tudni lehet a 4. részről:

Miután Sam lányát, a 23 éves Sarah Fishert egy részeges ámukfutó halálra gázolja, nem csoda ha apja, Sam, nem tudván feldolgozni az esetet, megindul a züllés útján. Először csak a Third Echelon kötelékét kell elhagynia, majd miután fokozatos leépülésbe kezd, minden mindegy alapon bankrablássorozatba folytja bánatát. Felkészültsége okán 36 alkalommal képes kirabolni az államok különböző bankajit, ahonnan minden egyes alkalommal álarc nélkül érkezik, és gyalogszerrel áll tovább - karolások nélkül természetesen. A nagyjából 4 millió dolláros zsákmánnyal bíró sorozat azonban végeszakad egyszer - a 48 éves veteránt körbevevő SWAT kommandósok előtt megadja magát, és önkéntesen börtönbe vonul.

A játékban fontos szerepe lesz Sam cellatársának Jamie Washingtonnak, aki életfogytiglani büntetését tölti és egész véletlenül tagja egy New Orleans-i bűnszervezetnek (JBA), amelyet egy bizonyos Emile Dufraisne vezet (az egyik képen feltűnik ő is). Ahogy az várható volt, Sam Fisher természetesen nem kíván sokáig a börtönben dekkolni, így megszökik, mégpedig (micsoda véletlen) Jamie-vel együtt.

Az infó a samfisher.uw.hu-ról van

||www.splintercell.hu||

Vissza

Fórumszabályzat