28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gitárosok



Írd ide hozzászólásod:

Sügér
Sügér [292]
Én most vettem egy szól gitárt 26 ezerért. Újonan 70 lenne, de volt rajta néhány ronda ütődés, de apám helyrehozta. És nagyon királyul szól. Amúgysem akarok szólógitáros lenni, a basszusgitárom meg azért ennél komolyabb darab. De ez is nagyon állat. Egyébként ne szidjátok az Ibanezt, az nagyon jó márka. Persze a Fender a legjobb.

The Return of Darkness and Evil

Vissza

Fórumszabályzat