nem tudom hogy ehhez a fórumhoz kapcsolódik-e, de szerintem akkora baromság ez a kutyaszar-szedés... azt aláírom, hogy ha a kutya a járdára, szóval az aszfaltra csinál, illene összeszedni... dehogy akkor is, ha a fűbe szarik, ezt abszolút nem értem: semmi értelme, hisz a természet annak rendje és módja szerint lebomlik a kutya"piszok", miért kéne összeszedni... ha meg belelépsz, a te hibád, miért mentél a fűbe... szóval ha a kutyám odacsinál a járdára, összeszedem, de ha a fűbe, leshetik

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.