Dugjunk pulykákat a homérumba!
Fórum » Nem számítástechnikai témák
AZ ÉLHETŐBB BUDAPESTÉRT! - Városrendezési tervek, vélemények, javaslatok, politikamentesen a fórumozóktól.
Persze, s még akkor örülj is, ha családodat utána nem költöztetik ki a Hortobágyra.
és ha záróvonalon váltok sávot, akasztófára kerülök?
valami ASUS izé, nemtom...
Az élhetőbb fővárosért bizony sokmindent kéne megváltoztatni a véleményem szerint.
- Tömegközlekedés fejlesztése (nagyobb befogadó képességű járművek és, ha kell, akkor a járatok sűrítése, hogy ne legyen tömegnyomor, mint ahogyan most van),
- Szigorú rendőri jelenlét, korlátlan hatalommal, ami annyit tesz, hogy bárhol és bármikor joguk van akár téged is megmotozni, ha gyanúsan viselkedsz stb. ez rengeteg dologra kiterjedne.
- Tilos szemetelni, TILOS DOHÁNYOZNI, tilos enni, rágózni és bármi egyéb szemetelésre okot adó tevékenységet folytatni az utcán stb. Ellenkező esetben akár 3 havi fogdai elzárásra is ítélhetné a bűnösöket.
- Akinél nagyobb mennyiségű drogot találnak, azt azonnal kivégeztetném és már 10 éves kortól büntethetővé tenném a gyerekeket is.
És még nagyon sok olyan dolog lenne, amivel sokkal jobbá lehetne varázsolni ezt a várost, de ami mégjobb lenne, ezt az országot. Amiket ott fent írtam, amúgy más országokban már működő törvények, tehát ne gyertek azzal, hogy megint elszaladt a fantáziám vagy túl bigyó vagyok hehem
ENNEK ÍGY KELL LENNIE ÉS ÍGY LESZ!!! 
- Tömegközlekedés fejlesztése (nagyobb befogadó képességű járművek és, ha kell, akkor a járatok sűrítése, hogy ne legyen tömegnyomor, mint ahogyan most van),
- Szigorú rendőri jelenlét, korlátlan hatalommal, ami annyit tesz, hogy bárhol és bármikor joguk van akár téged is megmotozni, ha gyanúsan viselkedsz stb. ez rengeteg dologra kiterjedne.
- Tilos szemetelni, TILOS DOHÁNYOZNI, tilos enni, rágózni és bármi egyéb szemetelésre okot adó tevékenységet folytatni az utcán stb. Ellenkező esetben akár 3 havi fogdai elzárásra is ítélhetné a bűnösöket.
- Akinél nagyobb mennyiségű drogot találnak, azt azonnal kivégeztetném és már 10 éves kortól büntethetővé tenném a gyerekeket is.
És még nagyon sok olyan dolog lenne, amivel sokkal jobbá lehetne varázsolni ezt a várost, de ami mégjobb lenne, ezt az országot. Amiket ott fent írtam, amúgy más országokban már működő törvények, tehát ne gyertek azzal, hogy megint elszaladt a fantáziám vagy túl bigyó vagyok hehem
ENNEK ÍGY KELL LENNIE ÉS ÍGY LESZ!!! 
"Ha szeretitek Allahot, akkor kövessetek Engem. Akkor Allah is szeretni fog benneteket,és megbocsátja nektek a bűneiteket."
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
