28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dungeon Lords



Írd ide hozzászólásod:

kappadi
kappadi [3564]
mostanában nem játszok vele sokat!

még mindig a gladiátorokat gyilkolom a csarnokban mert most a szintugrásokra utazom csak! azt olyan 20 as szintnél elindulok világot járni!

vélemyény a játék storyjáról?

L. Ádám

szifon
szifon [43]

Szia kappadi.

Képzeld végigértem!



Te hol tartasz?

kappadi
kappadi [3564]
sebaj én a kard erejében is megbizok és aki az utamba áll annak annyi!

L. Ádám

Vissza

Fórumszabályzat