28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dungeon Lords



Írd ide hozzászólásod:

kappadi
kappadi [3564]
mért amennyi pénzt kiadok az ellenségekre annál sokkal többet nyerek vissza ha leverem őket! mert fizetek 500 aranyat a jegyért,de utána ha nyerek akkor kapok 30050 aranyat és 30000 exp-pontot!

L. Ádám

szifon
szifon [43]

Pont a legrosszabb helyen tuningolod a karaktered! Pénzért exp pontot egy harcosnak? Nos eléggé megalázod szegény karaktered.

Az első jó tuning pontot már elhagytad. De azért még van egy pár.
De Te tudod

Hát kissé csalódtam a gamesban. Azt hittem kb a játék felénél tartok, erre gratuláltak és kivágtak a főmenübe mint macskát toilett-re.

Szumma: Jó volt csak nagyon rövid.
Álítólag más karakterek más feladatokat kapnak. Ezért majd lehet végigviszem egy másik szereplővel is.
kappadi
kappadi [3564]
mostanában nem játszok vele sokat!

még mindig a gladiátorokat gyilkolom a csarnokban mert most a szintugrásokra utazom csak! azt olyan 20 as szintnél elindulok világot járni!

vélemyény a játék storyjáról?

L. Ádám

szifon
szifon [43]

Szia kappadi.

Képzeld végigértem!



Te hol tartasz?

kappadi
kappadi [3564]
sebaj én a kard erejében is megbizok és aki az utamba áll annak annyi!

L. Ádám

Vissza

Fórumszabályzat