Pont a legrosszabb helyen tuningolod a karaktered! Pénzért exp pontot egy harcosnak? Nos eléggé megalázod szegény karaktered.
Az első jó tuning pontot már elhagytad. De azért még van egy pár.
De Te tudod
Hát kissé csalódtam a gamesban. Azt hittem kb a játék felénél tartok, erre gratuláltak és kivágtak a főmenübe mint macskát toilett-re.
Szumma: Jó volt csak nagyon rövid.
Álítólag más karakterek más feladatokat kapnak. Ezért majd lehet végigviszem egy másik szereplővel is.