28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

particio?????



Írd ide hozzászólásod:

aloa
aloa [252]
megcsináltam a norton ghost2003-mal az image file-t, majd visszaállítottam a másik vinyóra. Az egész partíciót sikeresen visszarakta, de bootolni nem tud róla a gép. Ezt valahol külön be kéne állítani, hogy boot image képet készítsen? ilyet nem találtam eddig.

Vissza

Fórumszabályzat