A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt
Fórum » Konzolok, konzolos játékok
XboX vs. Ps2
te sem vagy száz, hogy jól tudod a komment több, mint egy éve született, mégis reagálsz rá..
Bocsi a késő belpofázásért, de csak most bukkantam rá erre a mély érzelmeket felkavaró csatározásokra a múltban, s ökölbe zárultak az ujjaim.
Kedves dommi atyaúristen!
Mit szednek otthon ellened?
Vagy te is olyan elkényeztetett kis p.cs vagy, aki elfingja magát, tuti a segge alá teszik?
Visszaolvastad, miket alkottál? Szerintem olyan embereknek próbáltál sikertelenül belegázolni a lekivilágukba, akik nemhogy szakmailag a szeren lehetnek, s talán közük is van a témához a mindennapi életben, de valószínűleg felnőtt emberek, míg te szerintem az általános isi WCdeszkán félkézel ülő rettegett fenegyerekeinek császára lehetsz. Korban is. Bocsi, de nem is vagyok hajlandó megnézni, az info-t, hátha kiderülne a szörnyű igazság, mivel te is ezek megtekintése nélkül köpködtél. Hol laknak, akik fel mertek világosítani?
Kispajtás, ha valamelyik csúnyán rádnézne, össze-vissza pisilve kérnél elnézést, pedig egyik sem alacsonoyodna le, hogy bepiszkítsa a kezét (vagy a lábát) veled. Ismered, hogy amelyik kutya ugat, nem harap?
A szépenszóló arcodba ajánlom a fékezett habzású tisztítószereket.
Na, beszéltem.
Kedves dommi atyaúristen!
Mit szednek otthon ellened?
Vagy te is olyan elkényeztetett kis p.cs vagy, aki elfingja magát, tuti a segge alá teszik?
Visszaolvastad, miket alkottál? Szerintem olyan embereknek próbáltál sikertelenül belegázolni a lekivilágukba, akik nemhogy szakmailag a szeren lehetnek, s talán közük is van a témához a mindennapi életben, de valószínűleg felnőtt emberek, míg te szerintem az általános isi WCdeszkán félkézel ülő rettegett fenegyerekeinek császára lehetsz. Korban is. Bocsi, de nem is vagyok hajlandó megnézni, az info-t, hátha kiderülne a szörnyű igazság, mivel te is ezek megtekintése nélkül köpködtél. Hol laknak, akik fel mertek világosítani?
Kispajtás, ha valamelyik csúnyán rádnézne, össze-vissza pisilve kérnél elnézést, pedig egyik sem alacsonoyodna le, hogy bepiszkítsa a kezét (vagy a lábát) veled. Ismered, hogy amelyik kutya ugat, nem harap?
A szépenszóló arcodba ajánlom a fékezett habzású tisztítószereket.
Na, beszéltem.
Csak a Pufin ad Erőt és mindent legyőző akaratot!
ba-fog-ha-tod.FFAASSZ
Csiszár Dominik
Figy! Ne kelljen már minden topicban a te trágárságaidat olvasni!
Megoldható?
Megoldható?
"Dilisek ezek a rómaiak...!"
Én is sajnálom a buzi szüleidet,de nem erről van szó.
Csiszár Dominik
Felraklak az origóra
és?????akkor mi lesz barátom.Szerintem elég szegénységi bizonyítvány az ahpgy írszmés viselkedsz bár az is lehet hogy csak a korral jár...sajnálom a szüleidet...

és?????akkor mi lesz barátom.Szerintem elég szegénységi bizonyítvány az ahpgy írszmés viselkedsz bár az is lehet hogy csak a korral jár...sajnálom a szüleidet...Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
