28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2005 legjobb filmje(i)



Írd ide hozzászólásod:

Matykó mester
Matykó mester [2255]
Csatlakozom

"Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!"

Diszkósajt
Diszkósajt [2401]
Szerintem Star Wars 3!

"Ha állat lennék nem tartanék embert a lakásban!"

Vissza

Fórumszabályzat