28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2005 legjobb filmje(i)



Írd ide hozzászólásod:

The Conquistador
The Conquistador [2300]
Köszönöm, ezeket igyekszem beszerezni.

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

nihilism
nihilism [3144]
Ja, nagy rendezo, en Amerika legjobb fuggetlen filmesenek tartom. Itt a Dome-on a Szellemkutya cimu (nagyon jo) filmjet elemeztuk ki, ott talalhato egy velemenycsere, hogy melyik Jarmusch film a legjobb. Szerintem mindegyik jo, de ezek kulonosen: Ejszaka a foldon, Torvenytol sujtva, Halott Ember, Szellemkutya, Kave es cigaretta, es Florida, a paradicsom. Tulajdonkeppen nincs rossz filmje, mindegyik egyedi, eredeti es szorakoztato.
The Conquistador
The Conquistador [2300]
Én csak most figyeltem fel rá, már a Hervadó virágok is nagyon tetszett, hallottam, hogy nagy rendező, de sajnos mást még nem láttam. Esetleg valami ajánlat?

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

nihilism
nihilism [3144]
A Hervado Viragok tenyleg jo, bar szerintem Jarmusch leggyengebb filmje. Ezt ugy kell erteni, hogy Jarmuschnak csak jo filmje van.
The Conquistador
The Conquistador [2300]
Tényleg nem volt túl sok igazán jó film idén, néhány nagyon dícsért filmet pedig még nem is láttam.

- Hervadó virágok (Broken Flowers)
- Csillagok háborúja - A Sith-ek bosszúja (Star Wars III - Revenge of the Sith)
- Batman - Kezdődik (Batman Begins)
- A remény bajnoka (Cindarella Man)

Nagyjából ennyi, akinek hozzám hasonlóan nem jutnak eszébe az idei filmek, annak az alábbi linket ajánlom. 2005 100 legismertebb filmjének listáját tartalmazza, ami nem feltétlenül egyezik a legjobb filmek listájával, sőt...

IMDB - 2005

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Vissza

Fórumszabályzat