28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dark City - Egy fantasztikusan jó sci-fi !!!



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Nem tetszhet mindenkinek. De szerintem ritka nagy! Az ilyen eredeti és érdekes filmek hiányoznak a mostani unalmas, szánalmas, sablonos(tisztelet a kivételeknek) tömegfilmek közül!
U.R.H.
U.R.H. [4178]
Én ezt még nem láttam. Báttyámtól kérdeztem, hogy érdemes-e beszrezni? Ő mondta nagyon szar ez a film. Ebből kifolyólag nem küzdöttem érte!

Vissza

Fórumszabályzat