28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dark City - Egy fantasztikusan jó sci-fi !!!



Írd ide hozzászólásod:

matarese
matarese [2319]
Kicsit ez a film is, meg a 13. emelet is Mátrix előzetes feeling...
Nagyon jól van kidolgozva minden rész, és tök gáz, hogy nálunk még csak dvd-n sem adják ki...
Szerintem nagy szám volt anno, még ma is szívesen nézem.

Vissza

Fórumszabályzat