Előkészíti a kellékeket (többek között a "Csókot a szakácsnak, golyót az asszonynak" feliratú kötényét...), aztán -ahogy azt több részben is teszi- belenéz a kamerába, grimaszol, és azt mondja: "Kezdjük"!
Azon kevés részek egyike, amikor Al megkívánja Peggyt. A végén Peggy már alig tud ülni.
A legvégén a poén Marcy nénikéjével, illetve a hamvaival... Fetrengtem a röhögéstől!
