28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2005 legjobb filmje(i)



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
legjobb film neked a 6-7/10? egyáltalán, a 8? akkor már azt, vagy azokat írd be, amik tetszettek, ne csak sok szart...
-fear14-
-fear14- [1498]
nem hiszem el, hogy ebből nem tudsz következtetni, hogy sztem a legjobb a Napoleon Dynamite volt. lol és nem egyet hanem többet is kérdez "2005 legjobb filmje(i) lol

A jelen az alakítható jövő megváltoztathatatlan múlttá válásának folyamata.

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
a legjobb filmeket kérdezi a topic lol
-fear14-
-fear14- [1498]
Napoleon Dynamite (9/10)
The War of the Worlds (8/10)
Sin City (8/10)
Sky kapitány és a holnap világa (7/10)
Star Wars 3 (6/10)
Mr. & Mrs. Smith (?/10)

A jelen az alakítható jövő megváltoztathatatlan múlttá válásának folyamata.

Vissza

Fórumszabályzat