Az jó! Én azt nem néztem sorry. Csak mivel ez tegnap került fel, a dátum alapján nem is gondoltam, hogy egyezne. És mégis. 
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Az jó! Én azt nem néztem sorry. Csak mivel ez tegnap került fel, a dátum alapján nem is gondoltam, hogy egyezne. És mégis. 
||www.splintercell.hu||
