28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

zsupet
zsupet [1]
Helló!
Felmerült nálam az a probléma, hogy letöltöttem a Sim City 4 Deluxe Editiont, feltelepítettem, elindult, és se kép se hang, kilép, mielőtt elkezdenék k.rv. anyázni. Gondolkodtam mi lehet a gond, és egy eddig gondot nem jelentő folyamat maradt ki, a crack file bemásolása. Ezzel nincs is gond, a szó szoros értelmében, hisz nincs crack file. Valaki tudna segíteni szerezni egyet? Ha elküldene egy megbízható linket, vagy saját crack file-t küldene a e-mail címre, megköszönném. Ha kell a Rush Hour kiegészítő, akkor elküldöm szívesen a kép file-t.
Előre is köszi!
Gargya Tamás, zsupet

Vissza

Fórumszabályzat