28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Half-Life: Opposing Force (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

csuvi
csuvi [5613]
hát nemtom, pont a blue shiftben nem volt semmi újítás..bár ha jól emlékszem, ott kicsivel több volt a gondolkodnivaló, de ezen kívűl semmi extra

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

U.R.H.
U.R.H. [4178]
Én az Opposing Force-tól nem dobtam hátast! Valahogy nem fogott meg a hangulata! A blue Shift már jobban, de az meg elég rövid volt. Szóval ha legközelebb hl-zni támad kedvem akkor tuti, hogy csak az első részt és a másodikat tolom ki!

Gordon Freeman Rulz & forever! Várjuk a 3. részt!

Vissza

Fórumszabályzat