28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2002-es szavazás...



Írd ide hozzászólásod:

Eric
Eric [20761]
Egyébként tényleg nem értelek!!!
Eddig nem is így ismertelek meg, ne kelljen már csalódnom

1. Ki mondta neked, hogy az én kedvenceim a baloldaliak?

2. Ha pl. az MSZP-ről és a MIÉP-ről együtt beszélünk, akkor ők már(így együtt) középpártnak tekinthetők? Biztos, hogy a két párt "eredőjét" kell nézni?

3. "Most éppen a te kedvenc baloldali pártjaid fújnak a féreg kormányra, hogy miért engedi be a román vendégmunkásokat (mi ez, ha nem kirekesztés?)" lsd. feljebb+:
Amikor a kirekesztésről volt szó, tudod jól, hogy nem erről beszéltem. Nem ez "A" kirekesztés.
Nem szorosan ide kapcs., de egyébként minden országnak joga, hogy védje a munkapiacát(lsd. USA, Németo. stb.), bár azzal a pár ezer várható munkással nem leszünk se előrébb, se hátrább. Max. lokálisan jelent problémát.

3. Az egész -mint azt gondolom te is tudod- nem a részek matematikai összege. Egy párt esetében meg főleg nem.
Az érthetőség kedvéért egy nem ide vágó példa: amikor alapít v.ki egy kft-t, onnantól kezdve nem Jóska Pistáról és Gipsz Jakabról(tagok) beszélünk, hanem a Simléder Kft-ről. És ha Jóska Pista ügyvezető rosszul vezeti a céget, akkor a Simléder Kft. egy megbízhatatlan, nem fizető stb. cég lesz. Függetlenül attól, hogy Gipsz Jakab egy halál-fasza gyerek(aki még esetleg ráadásul a cimbib is).
Az MSZMP hajdani tagságában is voltak nagyon szép számmal becsületes emberek(sőt szerintem a többségük az volt). De hát volt ott egy vezetés, akik azt tették, amit tettek. Mégis a mocskos kommunistázás általánosan az MSZMP-nek szól.
Nem kéne őket is megvédened? (nem, mert ugye akinek nem inge..., meg: aki korpa közé keveredik... stb.)

4.Már az előző levelemben is megkértelek, hogy feltételezéseidet ne tulajdonítsd az én gondolataimnak-véleményemnek:
"Ezek után bizonyára abban is biztos vagy, hogy én is egy hatalmas féreg vagyok..."

5. Nyugi!!!!!!!!!

6.Úgy általában nem érdekel a politika, csak a szélsőségek zavarnak. Azért sem szoktam vele foglalkozni, mert a létező leggennyesebb dolog a világon.
Meg hát mire jó? Még a végén itt összeveszünk a politika miatt!!!

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Vissza

Fórumszabályzat