28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Router



Írd ide hozzászólásod:

devastator
devastator [1946]
LAN kabel - azert mondtam igy, mert esetleg nem mindenki tudja mi fan terem a crosslink kabel, es igy talan vilagosabb lesz neki. cserelgetni nem cserelgettem a kabeleket, nekem igy mukodik, es nem akarok belepiszkalni hogy esetleg elromoljon^^

Too stubborn to die...

Spikes
Spikes [256]
Kicsit belejavítok mert az hogy nem LAN az nem igaz. A LAN ugyani nem a kábel jelölése! Vagy patch vagy crosslink. A LAN az a hálozat jelölése.
Egyébként bizonyos routereknél mindegy, hogy patch vagy cross mert mindekettővel muxik. Ha megcseréled a kábeled sztem nálad is ez a helyzet..

http://www.haricomp.hu

Vissza

Fórumszabályzat