28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Pokémon Game!!



Írd ide hozzászólásod:

Torda Duran
Torda Duran [619]
Én már kivittem.Mistynél vagy...hmmm...
ja, igen.legyőzöd Mistyt,elindulsz fölfele legyőzöd a 5 ürgét és tovább, aztán fönt jobbra, bemész a házba, beszélsz az ürgével(akkor még pokémon)bemegy a szerkentyűbe, te oda mész a géphez megyomod a szóközt, ő kijön és ad egy jegyet a St.Annához.Na, most ennyi, majd folytatom.Miután kivittétek töltsétek le a Prototype-D emut és a Pokémon Gold Englisht.B*zm*g a Togepi továbbfejlett változata(Togetic)baromi erős.
u.i.az érmet nem kell használni.magátl lehet.
ha megszerzed brockét és bemész a barlangba automatokusan világít.
PIDGOOOOOOO!!!!!!!!!!!!

[torda.uw.hu]============[torda@uw.hu]

Vissza

Fórumszabályzat