28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gitárosok



Írd ide hozzászólásod:

Ghoost
Ghoost [11787]
van pénzem...
Mégse veszek Ibanezt hülyeség
inkább 1-2 év mulva veszek egy Fender American Standrand Stratocastert ujonnan.
ÉS nem is kell többé másikat vennem.
neked milyen is van oto?

Vissza

Fórumszabályzat