28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Pokémon Game!!



Írd ide hozzászólásod:

weblap
weblap [437]
Én is elakatam a bluba ott hogy efy pokemon alszik.És nem tudom felkelteni.Ez ott van ahol az a hajó.Ha tutok segítsetek,köszi!

weblap

Vissza

Fórumszabályzat