28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Windows XP telepítése



Írd ide hozzászólásod:

Babykiller
Babykiller [14268]
Használj dosbox-ot régi, dos-os játékok futtatásához.
gergo86
gergo86 [31]
Ha fent van a gépen az XP, de én fel akarom tenni még a Norton Commandert is, akkor azt h csináljam ? egy régi játék elindításához kell !

Vissza

Fórumszabályzat