28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Harry Potter és a Félvér Herceg



Írd ide hozzászólásod:

voyager
voyager [2066]
Kanduhrka és Sabar!
Nem értem miért kellene elásnom magam.

A Star Trek egy olyan sci-fi sorozat(ok és filmek gyűjteménye), amiben nem csak ömlesztik a kitalált hülyeségeket a nézőkre. Ebben létező, részben létező vagy elméletben létező dolgok láthatók, melyek egy szebb jövőt próbálnak a képernyőre "varázsolni"
A HP viszont 95% kitalált dolog, a maradék 5% családok, városok és történelmi személyek/események nevei, mely így nyújt teljes egészt.

Tehát még ennél is tömörebben: az egyik tudományos fantasztikum, a másik mesekönyv.

"Idegen nyelveket tudni szép, a hazait pedig lehetségig mívelni kötelesség." /Kölcsey Ferenc/

Vissza

Fórumszabályzat