28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Motoracer 3



Írd ide hozzászólásod:

Homer 1
Homer 1 [27]
Heló mindeniki!
Kérlek segítsetek.
felrakom a motoracer 3-at és amikor indítanám el kiírja hogy a program szabájtalan műveletet hajtott végr...stb
mit csináljak

U.I.: másoknál ugyanez a cd működött rendesen.
konfigom: PIII 667 MHz
Abit BE6-2
Tnt 2 pro 32mb
128MB sdram
LG 775FT monitor

Joco voltam.

Vissza

Fórumszabályzat