Kérlek segítsetek.
felrakom a motoracer 3-at és amikor indítanám el kiírja hogy a program szabájtalan műveletet hajtott végr...stb
mit csináljak
U.I.: másoknál ugyanez a cd működött rendesen.
konfigom: PIII 667 MHz
Abit BE6-2
Tnt 2 pro 32mb
128MB sdram
LG 775FT monitor
Joco voltam.