Végre megjött a várt negyedik rész!Reméljük ugyanojan jó lessz mint a harmadik része!!!
Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD
A 3. és 4. rész is mókás, de teljesen más mint az első 2 rész. Ennek ellenére mindenkinek ajánlom a 4. részt! 
Szenvedély nélkül a foci halott.
Control (2006.04.07. - 2007.03.16.) | Szívsebész
Hat ahogy a mondas tartja : Hulyek kozott hulyek a normalisak k..Szoval itt telogsz ki a sorbol ezert te nemvagy normalis.
De nezd csak meg hanyan osztjak rajtad kivul a filmet?


csak 3.reszt... De az tetszett.