ja, egyébként gyak. magadat röhögöd ki, mert te valóban egy nevetséges ember vagy. szánlak.Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD
Horrorra Akadva 4 (Scary Movie 4)
erre a frappáns reakcióra illene inkább a primitív jelző. hm?
ja, egyébként gyak. magadat röhögöd ki, mert te valóban egy nevetséges ember vagy. szánlak.
ja, egyébként gyak. magadat röhögöd ki, mert te valóban egy nevetséges ember vagy. szánlak.
Control (2006.04.07. - 2007.03.16.) | Szívsebész
aha. állíts már meg az utcán kb 100 embert, olvasd fel nekik ezt a hetek alatt megszerkesztett elnöki beszéded, és írd le az ő véleményüket, annyira érdekelne, hányan osztoznak veled... miszter igény-man, filmesztéta úrfi. hát igen, ezek az igénytelen szarok vonzzák a tömegeket. aha én meg elképzelem hogy te végignézed rezzenéstelen arccal a horrorra akadva egy jelenetét mikor először látod. ja, igen. nem egy egyetemista haverom van, ők is mind imádják a horrorra akadva filmeket, sztem ő rájuk nem lehetne azt mondani, hogy primitívek, mr. agy. de tudom, te vagy az alpha meg az omega, az építész és az orákulum egy személyben,(akit persze tilos az előző 45 regjével elkövetett faszságokkal piszkálni!), de én meg ahhoz tartanám magam, hogy uraságod nem értette a poénokat. mert aki intelligens, értelmes ember, az jókat röhög ezeken a filmeken, mert fel tudja fogni ép ésszel a poénokat. sztem valamennyien okosabbak nálad, mégis tetszik nekik mindegyik. neked persze nem. jó, tudom, akinek a bátyja az egyetlen "barátja", az nem tud más véleményére támaszkodni, de azért próbáld meg majd egyszer. csókoltatlak.
Ez most nagyon szókimondó vélemény lesz, de az a helyzet, hogy van egy bizonyos réteg, aki nem elégszik meg az ilyen igénytelen, ócska humorral. Ugyan elismerem, hogy erre is van igény, különben nem lenne ekkora sikere többek között például a Horrorra akadva filmeknek. De az is tény, hogy létezik igénytelen, erőltetett, és igényes, valóban humoros vígjáték is, és ezek a filmek minden kétséget kizáróan az előbbihez tartoznak. Nos, jöjjenek hát a szidalmazások, de nekem változatlanul ez a véleményem.
Control (2006.04.07. - 2007.03.16.) | Szívsebész
Hat ahogy a mondas tartja : Hulyek kozott hulyek a normalisak k..Szoval itt telogsz ki a sorbol ezert te nemvagy normalis.
De nezd csak meg hanyan osztjak rajtad kivul a filmet?ez a szinted.





Szerintem jo lessz, en meg nemmlattam .
csak 3.reszt... De az tetszett.
csak 3.reszt... De az tetszett.ugyanolyan nivotlan szar mint a tobbi.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
