Mint azt az 56-os előadások keretein belül tarott előadásod (Budapest ostroma) után kérdeztem, nevezetesen, hogy várható-e a magyarországi harcokról előadás a SZTE valamely karán, valamely helyszínen, nos ezzel kapcsolatban kérdezném, hogy Te avagy valamely kollégád nem tart előadást erről -avagy egyéb II. VH-hoz kapcsolódó témákról?
(Tudom, a kérdés jó, nézzek utánna
Azonban a hírek terjedése a magyar felsőoktatási intézményekben néha módfelett illogikusan történik, márha történik egyátalán.)
Üdv:
Gerry