28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

A második világháború



Írd ide hozzászólásod:

szedrencs
szedrencs [4695]
Kedves Norbert!

Azt szeretném megkérdezni, hogy idén nyáron is szerveztek-e a tavalyi Dunaharasztin megrendezetthez hasonló katonai hagyományőrző rendezvényt?

A tavalyi nagyon színvonalas, és élvezetes volt mind "fanatikusok", mind mélyebb ismeretekkel nem rendelkező érdeklődők számára (mint pl. a menyasszonyom) , ráadásul a narráció is alapos és részletes volt.

Ugye lesz idén is?

Vissza

Fórumszabályzat