Azt szeretném megkérdezni, hogy idén nyáron is szerveztek-e a tavalyi Dunaharasztin megrendezetthez hasonló katonai hagyományőrző rendezvényt?
A tavalyi nagyon színvonalas, és élvezetes volt mind "fanatikusok", mind mélyebb ismeretekkel nem rendelkező érdeklődők számára (mint pl. a menyasszonyom)
, ráadásul a narráció is alapos és részletes volt.
Ugye lesz idén is?