28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2. Világháborús játékok



Írd ide hozzászólásod:

gabcsa
gabcsa [94]
Sziasztok!
Azért ne felejtsük el (stratégiai kategóriában) az Eastern-Western Frontot, vagy a jó öreg Panzer General 2-őt.
A MOH szerintem most a csúcs, de éppen most néztem meg a Deadly Dozen screenshotjait: állati jól néz ki, a la H&D. Ja, valaki nyomult már ezzel a gaméval?

Vissza

Fórumszabályzat