Én megvárom a szinkronosat mindenképp, a Horrorra akadva 3-at először feliratosan néztem és alig tudtam rajt röhögni, majd egy fél évvel később megnéztem szinkronosan is és úgy már tetszett
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"