28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

A második világháború



Írd ide hozzászólásod:

asas01
asas01 [12269]
Talán mert annyira nem lenne izgalmas évekig egy árokban csúszkálva "harcolni". Mondjuk multiban biztos érdekesek lennének a szuronyos rohamok.

i tell it like it is, cause im a bold figure

Miking
Miking [959]
Miért van az hogy minden ismertető filmben, játékban könyvben csak a II. VH ról beszélnek, de az elsőt mindenki leszarja?

Vissza

Fórumszabályzat