28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

A második világháború



Írd ide hozzászólásod:

Ghoost
Ghoost [11787]
Nem is az a lényeg hogy pusztító volt, hanem nem tom.
Más és kész. Az elsőnek is megvan a feelingje, az a félig lovas de már vannak komolyabb cuccok háború stb. Meg hogy régebben volt ugye kevesebb minden van róla, II. Vh-t megjárt emberek még mindig élnek, de kik az elsőben ott voltak, olyan már nuku, szal ujabb sztorik nem igazán kerülnek elő.
Meg azért az elsőben a magyarok komolyabb szerepet játszottak szal nekünk azért is lehet érdekes.
Germinator
Germinator [29908]
érthető, hisz 30 évvel később volt a második, és a technika meg miegymás fejlettebb volt, ebből kifolyólag sokkal pusztítóbb is.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Ghoost
Ghoost [11787]
Ez szerintem is furcsa, a II. világháborúról annyi szó esik, az elsőről meg tényleg nuku. Pedig nagyon sok érdekes dolog volt ám ott is, de a II. az még is csak A háború.

Vissza

Fórumszabályzat