28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hatóságilag Tilos!



Írd ide hozzászólásod:

Mattmaster
Mattmaster [9513]
Attól függ mi az. Egy darabért még nem, max. egy packért (pl. C&C TFD) a max. egydarabért kiadott, az a CSS volt 7990+még postakölcség. meg a lényeg ha van multi, de ez a sims2+kiegészítői.... szánalmasak.
Sturmgewehr
Sturmgewehr [7161]
Még szép. Tudod ki ad ki tízezreket egy szaros játékért, ami ráadásul lehet, hogy nem is tetszik. Ez csak nálunk van ilyen f@sz módon, nem csoda, hogy mi vagyunk a negyedikek kalózkodásban.
Mattmaster
Mattmaster [9513]
CD írást de szentem azt a fórum 99,99%-a csinálja
X-com
X-com [1750]
Avagy ki milyen "Illegális" dolgokat szeret művelni? Értem itt a piát, a fűvet, a drogokat, a dvd másolást mindent ami csak szoba jöhet!!! A Mai világban mindenki ezt teszi és lám aki rendőrt lát már nem szalad, inkább lelővi..Ilyen balf*sz világban élünk mi...

Mit gondoltok tényleg erre a dolgokra kéne a magyarnépnek összpontositani? És a sok csalás, gyilkosság??? Ha valakit agyonlőnek az utcán a riporterek kimennek a falucskába és megkérdezik a cigányasszonyt a történtekről...Éss nagy média üyg lesz belöle... Viszont ha részegen sétálok haza az utcán és egy rendőr meglát rögtön visz az őrsre és nagy hűhó lesz... Ez most hogy is van???

Vissza

Fórumszabályzat