28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gitárosok



Írd ide hozzászólásod:

oto
oto [78]
Az tulzás, hogy elektromos gitár, elégé meg van rogyanva, de épp most javítatom.Az újjat azért veszem, mert akarunk csinálni a nyáron egy bandát, majd faszán tépjük össze-vissza a gitárt. amúgy milyen az a mexico?

Suck me beautiful !!!!!

Vissza

Fórumszabályzat