28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hatóságilag Tilos!



Írd ide hozzászólásod:

Thatoo
Thatoo [371]
Berúgásért bevihetnek a zsaruk??? Az alkohol legális, nem? Szal úgy részegedsz le, ahogy akarsz, ezé nem balhézhatnak, kivéve ha vezetsz vagy belekötsz valakibe vagy ilyesmi. De egyszerűen, ha mész részegen az utcán, azért is bánthatnak?
Mattmaster
Mattmaster [9513]
De szerintem térjünk vissza az árakról a topik lényegére. Véleményem szerint a romákat kéne rendre tanítani, mert a magyarokat akkor is viszik az örsre ha iszik valamit, a roma meg kikaparhatja az ember szemét, de azért mégis csak hadd kaparja a többinek is. Szánalmas.

Vissza

Fórumszabályzat