Még 1945 januárjában, a "Konrad"-ok idején is volt nem kevés amerikai, brit és kanadai páncélos szovjet kézben. Pl. január 11-én Zámolynál még egy M3 Lee-t is kilőttek a németek az 5. gárda-lovashadtest állományából...
A más hadtestek által itt bevetett és klőtt számos M4A2 Sherman-ről nem is beszélve.
Üdv:
Sz. N.
Vivere militare est