i tell it like it is, cause im a bold figure
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Feketelyukak és egyéb hihetetlen dolgok...
Az ne zavarjon, hogy Gillette linkelt már képeket a gép darabjairól és az általa kidöntött lámpákról! Nevetséges, ahogy bekajáltok minden idióta összesküvés-elméletet csak azért, hogy okosabbnak, jobban infaormáltnak képzelehessétek magatokat.
Aham..és te meg honnan veszed, hogy nem lehet igaz ami a videóban van. Fogadjuk, h ott álltál az első sorban az utcán és I
Bush kitűzővel a homlokondon integettél neki mikor elment előtted az utcán. Vagy akkor magyarázd el nekem hogy hogyan párolog el egy boeing? számtalan képet, videót láttam már repülőgép roncsokról, és érdekes módon azok nem lettek kámforrá. Pl. a szállodára zuhant concorde roncsait is össze tudták szedni a későbbi vizsgálatokhoz...aki meg beveszi Bush propagandáját az elárul valamit a saját színvonaláról.
Bush kitűzővel a homlokondon integettél neki mikor elment előtted az utcán. Vagy akkor magyarázd el nekem hogy hogyan párolog el egy boeing? számtalan képet, videót láttam már repülőgép roncsokról, és érdekes módon azok nem lettek kámforrá. Pl. a szállodára zuhant concorde roncsait is össze tudták szedni a későbbi vizsgálatokhoz...aki meg beveszi Bush propagandáját az elárul valamit a saját színvonaláról.Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.
Szerencsére te tudod az igazságot.
Már meg lett ez beszélve a WTC film topicban amúgy. Kurva nagy hülyeség ez a videó, aki meg beveszi az elárul valamit a saját színvonaláról.
Már meg lett ez beszélve a WTC film topicban amúgy. Kurva nagy hülyeség ez a videó, aki meg beveszi az elárul valamit a saját színvonaláról.i tell it like it is, cause im a bold figure
Gratulálok, mégis mi a ráknak szólsz hozzá? És főleg, honnan veszed, hogy hülyeség, amikor lóf*szt se tudsz a témáról? Mekkora droid vagy, úristen 

ez hulyeseg.
mivan a 6. érzékkel? mi lehetne az? pl. az ikreknél a "telepatikus" képesség... láttam nemrég egy kísérletet, ahol 2 iker telepatikus képességégt vizsgálták. 2 házban voltak, az egyiken egy műszer volt ami a szívverését, levegővétel gyorsaságát mérték, a másiknak ba volt kötve a sze, és próbálták megrémíteni pl. tányért összetörtek hírtelen, lufit durrasztottak ki. A testvére meg ezek érzékelte. olyankor gyorsabban vert a szíve, stb... szal elég furcs adolgok vannak.
mi a véleményetek?
mi a véleményetek?
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
