Az tuti, hogy nem kell mindent bevenni, de az is egy 1000-es, hogy a Bush irányítása alatt működő kormány sem egy szent. Azért, hogy egy jó kőolajlelőhelyet megszerezzenek mi már egy kis (vagy egy nagy) repcsit belerepíteni a Pentagonba? Mert ugye pénz nincs a felújításra, ááá honnan lenne már rá

De ez komolyan politika úgyhogy hagyjuk
