Még december végén jelentettük, hogy a tavaly megjelent Crysis már nem fogja 2007-ben megkapni a várva-várt első frissítését, mivel a Crytek olyan technikai problémával találta magát szembe, amely miatt januárra halasztotta az update kiadását. Most viszont január van, és a németek valóban elkészítették a patchet, amely szűk 140 megát foglal. Az 1.1-es update természetesen elsősorban bugfixeket tartalmaz - a készítők javították a járművek sérüléseinek és a memória "elszivárgásának" hibáit, illetve a képlopás sem ütközik ezentúl akadályokba. Jó hír emellett, hogy a Crytek fiai némi teljesítmény-optimalizálást is ígérnek, amely mind DirectX 9-ben, mind a DirectX 10-ben érzékelhető lesz.
Crysis - patch
Megérkezett a Crysis első frissítése.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Crysis
Platform:
Fejlesztő: CryTek
Kiadó: Electronic Arts
Forgalmazó: Electronic Arts
Megjelenés: 2007.
Minimális rendszerigény: Pentium 4 2,8 GHz, 1 GB RAM, 256 MB-os 3D kártya
HOZZÁSZÓLÁSOK
Hokum 2008.01.09. 14:38 [481]
Megosztanám én is tapasztalataimat:
Ugye a konfigom adott (lsd. a nevemre klikkelve). Nekem eddig sem volt rossz a helyzet, de most már az árnyék és a képi megjelenítés is Very High-on van. Ezeddig ez a kettő Medium-on volt. Jah amikor még először jáccottam végig, akkor még "csak" a 320Mb-os 8800GTS-em volt...
Most kezdetm el másdoszorra is végigjátszani a gémet ilyen beállításokkal és azt kell mondanom: új értelmet nyert a progi... :) Marha jó, hogy végre a fejlővések kiosztása sem a szerencsén múlik. Ezeddig eccer kéccer volt lassulás tapasztalható, amikor a koreai táborban 10 embert sikerült magamra szabadítanom. Akkor sztem úgy néha néha (hangsúlyozva a néha-néha) lemehetett 18-20 FPS-re, de ezalá nem hinném, mert a fejlővések kiosztása nem okozott túlzottan nagy gondot.
Viszont egy kérdés: nektek nem úgy tűnik, mintha a LoD (az automatikus részletesség állítás, amikor mentek valamihez egyre közelebb, úgy lesz egyre szebb annak megjelenítése) egy kicsit közelebb kezdene "butítani"? Nézzétek meg a sárgásbarna földutat. Elég közel már elveszti a részletességét...
Ugye a konfigom adott (lsd. a nevemre klikkelve). Nekem eddig sem volt rossz a helyzet, de most már az árnyék és a képi megjelenítés is Very High-on van. Ezeddig ez a kettő Medium-on volt. Jah amikor még először jáccottam végig, akkor még "csak" a 320Mb-os 8800GTS-em volt...
Most kezdetm el másdoszorra is végigjátszani a gémet ilyen beállításokkal és azt kell mondanom: új értelmet nyert a progi... :) Marha jó, hogy végre a fejlővések kiosztása sem a szerencsén múlik. Ezeddig eccer kéccer volt lassulás tapasztalható, amikor a koreai táborban 10 embert sikerült magamra szabadítanom. Akkor sztem úgy néha néha (hangsúlyozva a néha-néha) lemehetett 18-20 FPS-re, de ezalá nem hinném, mert a fejlővések kiosztása nem okozott túlzottan nagy gondot.
Viszont egy kérdés: nektek nem úgy tűnik, mintha a LoD (az automatikus részletesség állítás, amikor mentek valamihez egyre közelebb, úgy lesz egyre szebb annak megjelenítése) egy kicsit közelebb kezdene "butítani"? Nézzétek meg a sárgásbarna földutat. Elég közel már elveszti a részletességét...
Dino 2008.01.09. 14:07 [6086]
Az NVIDIA kiegészítése a patch ügyében:
SLI-t használva az 169.28-as verziójú NVIDIA drivert kell letölteni
SLI-t használva az 169.28-as verziójú NVIDIA drivert kell letölteni
Szabip 2008.01.09. 13:59 [2426]
Köszike:-)
DX10 alatt fogom kipróbálni, remélem ott is tartani fogja magát ez a gyorsulás.
Én is ezekkel a beállításokkal játszom, de ha jól fog futni egy két dolgot feljebb pakolok.
DX10 alatt fogom kipróbálni, remélem ott is tartani fogja magát ez a gyorsulás.
Én is ezekkel a beállításokkal játszom, de ha jól fog futni egy két dolgot feljebb pakolok.
KisCsirkee 2008.01.09. 13:50 [16989]
1024x768 High DX9
Igen, ha a swappolás lement akkor érezhető a gyorsulás!
Igen, ha a swappolás lement akkor érezhető a gyorsulás!
Szabip 2008.01.09. 13:28 [2426]
Milyen beállításokkal, milyen felbontásban??
Játékban is érezhető ez a gyorsulás?
Most már nagyon kiváncsivá tettél!:-D
Játékban is érezhető ez a gyorsulás?
Most már nagyon kiváncsivá tettél!:-D
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]