28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Delta Force Xtreme 2 - itt a béta

Letölthető a szellemjáték nyílt bétája.

Írta: Retee 11 hozzászólás

Aki figyelemmel követi a Delta Force immár évtizedes múltját az tudja, hogy a Novalogic nem adja fel, és folyamatosan azon ügyködik, hogy egykor szebb napokat is megélt taktikai/kommandós játékát visszarepítse a csúcsra. Viszont aki figyelemmel követi a szériát, talán még azt is meglepi, hogy létezik olyan, hogy Delta Force Xtreme 2. A hivatalos honlapon nem szereplő játék nem azonos az új, Angel Falls című epizóddal: más grafikai motort használ, mások fejlesztik, s láthatóan a cég inkább az első rész ismertségét szeretné kihasználni a címmel. Azért egy esélyt kaphat (bár a videó nem ajánlott), hisz megérkezett a nyílt béta, tessék tölteni:

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Delta Force: Xtreme 2

Platform:

Kiadó: NovaLogic

Megjelenés: 2009. II. negyedév

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

RedingItell
RedingItell [1]
A cheat kódokat hogyan kell beírni?
Ryland
Ryland [186]
Én hirtelen arra gondoltam,hogy nem írták el a dátumot mondjuk úgy...7évvel?Lehet valami korhadozó faládában volt és most megtalálták és kiadták.Vagy nemtom,de ez iszonyat volt.:-/
4rc28
4rc28 [649]
Ba*meg ez a demo félelmetesen szar!:-((:-(( Pedig a delta force xtreme 1 és a többi delta force mind tetszett, de ez... Ennél én is jobb pályákat készítek.
powerhouse
powerhouse [13850]
Hát ez valami félelmetesen vérgagyi fércmunka, undorító, hogy ezt pénzért adják. 0 a játékélmény.
4rc28
4rc28 [649]
De király! Új delta force!:love::love::love:
Már nagyon várom:-)
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (11 db)