28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Delta Force Xtreme 2 - itt a béta (Hírek)

RedingItell
#11 RedingItell [1]
A cheat kódokat hogyan kell beírni?

Válasz erre

Ryland
#10 Ryland [186]
Én hirtelen arra gondoltam,hogy nem írták el a dátumot mondjuk úgy...7évvel?Lehet valami korhadozó faládában volt és most megtalálták és kiadták.Vagy nemtom,de ez iszonyat volt.

Who is General Failure, and why is he reading my drive?

Válasz erre

4rc28
#9 4rc28 [649]
Ba*meg ez a demo félelmetesen szar! Pedig a delta force xtreme 1 és a többi delta force mind tetszett, de ez... Ennél én is jobb pályákat készítek.

Hate Is Not Enough To Turn This All To Ashes

Válasz erre

powerhouse
#8 powerhouse [13850]
Hát ez valami félelmetesen vérgagyi fércmunka, undorító, hogy ezt pénzért adják. 0 a játékélmény.

If I look back I am lost

Válasz erre

4rc28
#7 4rc28 [649]
De király! Új delta force!
Már nagyon várom

Hate Is Not Enough To Turn This All To Ashes

Válasz erre

GustyX
#6 GustyX [7048]
Bocsi, csak pre-order van kitéve.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

Előzmény: Retee 2009.05.02. 14:25
AstorAnt
#5 AstorAnt [1653]
Az a baj ezzel a játékkal hogy el járt felette az idő.Itt nem a grafikára gondolok, hanem arra hogy az első rész egy zseniális játék volt a maga idejében(pont azt dolgozta fel az extreme első része úgy emlékszem), de egy ARMA vagy a 2001 tájékán megjelent Ghost Recon első része mellett már nem tud labdába rúgni.Ezek már mind realitásukban mind játékélményben túl nőtték ezt a sorozatot, és már csak nosztalgia kedvéért érdemes maximum elővenni.Nekem a Black Hawk Down a félelmetesen gyenge AI miatt sajnos csalódás volt.

"Everyone who run, is a VC, everyone who stand still, is a well disciplined VC"

Válasz erre

Peca001
#4 Peca001 [156]
Pedig a Black Hawm Down annak idején elég ütős volt, szerintem. Ez a videó alapján annak szintje alatt van

Válasz erre

Retee
#3 Retee [1560]
A Novalogic.com-on? Merre? Kiesik a szemem, de még mindig nem látom...

Válasz erre

Előzmény: GustyX 2009.05.02. 14:22
GustyX
#2 GustyX [7048]
Hivatalos oldalon rajta van ez is.
Szegény sorozat...Nagyon sajnálom, pedig akkora királyság lehetne.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Delta Force Xtreme 2 - itt a béta (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat