A THQ bejelentette legújabb FPS-ét a Homefrontot, melyet a Kaos Studios fejleszt. A történet 2027-ben játszódik majd, ahol a komoly energiaválsággal küszködő USA-t lerohanja Észak-Korea. A játékos az ellenállás egyik tagja lesz majd, aki napi szinten próbálja megnehezíteni a megszállók életét. A történet FPS nézőpontból lesz elmesélve és most még csak tervezőasztalon fekvő fegyverek is megjelennek benne, persze főként az ellenfélnél, hisz az ellenállás általában csak az egy-két generációval korábbi fegyverzethez fér hozzá könnyebben. A többjátékos rész nagy valószínűséggel kasztokat használ majd és gyorsan pergő akciójával a Call of Duty sorozat konkurense kíván lenni.
Kaos Studios' Homefront
Észak-Korea lerohanja az USA-t.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Homefront
Platform:
Fejlesztő: Kaos Studios
Kiadó: THQ
Megjelenés:
2011. március 11. PC
n/a: PS3, X360
HOZZÁSZÓLÁSOK
balays82 2009.05.29. 11:26 [14276]
Ügyes próbálkozás. ;-):-D
Wing: Így van, nekem is az jutott még eszembe, azért is írtam, hogy legutóbb.
Wing: Így van, nekem is az jutott még eszembe, azért is írtam, hogy legutóbb.
Wing 2009.05.29. 11:26 [4603]
nem
balays82: sőt, redalert2ben is így volt ;>
balays82: sőt, redalert2ben is így volt ;>
Dark Archon 2009.05.29. 11:24 [11821]
Ja, én úgy olvastam, hogy az USA rohanja le Észak-Koreát...8-) Afene :( Nem úgy volt írva eredetileg? :P
Wing 2009.05.29. 11:19 [4603]
Ez a kérdés bennem is felmerült. A játékban ugyanúgy amerikaiként kell harcolnod, és a vége természetesen amerikai győzelem lesz. Mellékesen a játék fejlesztői is amerikaiak. Még valami?
balays82 2009.05.29. 10:46 [14276]
Szerintem csak elkerülte a figyelmüket ez a mondat:
"A játékos az ellenállás egyik tagja lesz majd, aki napi szinten próbálja megnehezíteni a megszállók életét."
Azt meg, hogy valaki megszállja az USA-t, nem először láttuk már, legfeljebb nem FPS nézőpontból (legutóbb pl: World In Conflict). Szóval ez sem újdonság.:-)
"A játékos az ellenállás egyik tagja lesz majd, aki napi szinten próbálja megnehezíteni a megszállók életét."
Azt meg, hogy valaki megszállja az USA-t, nem először láttuk már, legfeljebb nem FPS nézőpontból (legutóbb pl: World In Conflict). Szóval ez sem újdonság.:-)
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A PlayStation Plus 2026. májusi kínálata
- 2. Sudden Strike 5 teszt – A Kite Games újra megpróbálta azt, ami kilenc éve nem nagyon sikerült neki
- 3. Ezért nem jön idén novemberben PC-re a Grand Theft Auto VI, Strauss Zelnick megmondta azt, amit eddig is tudtunk
- 4. A Build a Rocket Boy megvette a MindsEye jogait az IO Interactive-tól, egy frissítéssel ráznák gatyába a játékot
- 5. C64 és ZX Spectrum kézikonzolként: októberben jön a THEC64 Handheld és a The Spectrum Handheld
Legfrissebb fórumtémák
- 07:12
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1589]
- 05:51
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2566]
- 12:45
- Diablo IV [465]
- 11:29
- Cthulhu: The Cosmic Abyss teszt – Már megint Cthulhu nyomában [hozzászólások] [1]
- 08:38
- Saros teszt – Nem minden arany, ami fénylik, de ez a játék kivétel [hozzászólások] [9]
- 01:22
- GG - GameGuess játék [971]
- 10:30
- Versenyszimulátorok [52]
- 11:47
- OPUS: Prism Peak teszt – Kamera által élesen [hozzászólások] [1]
- 09:13
- Játékhírek a szerkesztők figyelmébe [1519]
- 19:30
- Videók - bármiről [11726]
