Szeptember közepére ígéri az id Soft és a Bethesda Softworks a Rage megjelenését, mely poszt-apokaliptikus környezetbe repíti el az FPS és szimulátor rajongókat. A rengeteg mutánssal, fegyverrel, helyszínnek és persze baráti NPC-kel kecsegtető játékról pedig végre érkezett egy hosszabb, gameplay elemekkel is megtűzdelt trailer - lássuk!
Rage - új trailer!
Hangulatos bemutató trailer az id Soft FPS-éről.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Rage
Platform:
Fejlesztő: id Software
Kiadó: Bethesda Softworks
Forgalmazó: Cenega Hungary
Megjelenés:
2011. október 7. PC
n/a: PS3, X360
HOZZÁSZÓLÁSOK
_Sun_ 2011.02.24. 12:52 [827]
Ez ott sántít, hogy a Quake 4 Raven-es fejlesztés volt, a Doom 3 és a RAGE pedig ID-s.
Nekem tetszett ez is az is, szóval nem aggódok. Egy jó kis pörgős lövöldét várok, amiben az akción van a hangsúly.
Nekem tetszett ez is az is, szóval nem aggódok. Egy jó kis pörgős lövöldét várok, amiben az akción van a hangsúly.
.:[Kain]:. 2011.02.24. 12:32 [11704]
azt ne felejtsük el, hogy közben azonban volt egy Quake 4 is, ami gondolom a hozzászólások alapján, nem mindenkinek tetszett, de nekem pl. igencsak bejött, és úgy gondolom, ha abból indultak ki, és úgy néz ki abból, akkor nagyon jó játék lehet belőle.
a trailer pedig baromi hangulatos lett :)
a trailer pedig baromi hangulatos lett :)
GabrielThorn 2011.02.21. 08:57 [28]
Ez egyre szarabbul néz ki, ahogy telik-múlik az idő. Mire megjelenik, senki sem fog ránézni, max. a kiadók által jól megfizetett szabadkőműves újságok fognak 90% +okat dobálni rá.
Netsu 2011.02.19. 20:27 [139]
:-D
Nagyot fog koppanni,az biztos,ebből a koncepcióból valami ütőset,és egyedit kihozni majdhogynem lehetetlen. Az egészet átlengi a Borderlands,és Fallout feeling,és valószínűleg játék közben ez az érzés még jobban erősödni fog. Nem látok más reális magyarázatot arra,hogy miért kell elbarmolni a játékmenetet,csak azt,hogy ők is elő akarnak állni valami csilli-villi enginenel. Nem véletlen,hogy anno annyira reklámozták a motort,hogy még én is megjegyeztem a főbb tulajdonságait. :-D
Nagyot fog koppanni,az biztos,ebből a koncepcióból valami ütőset,és egyedit kihozni majdhogynem lehetetlen. Az egészet átlengi a Borderlands,és Fallout feeling,és valószínűleg játék közben ez az érzés még jobban erősödni fog. Nem látok más reális magyarázatot arra,hogy miért kell elbarmolni a játékmenetet,csak azt,hogy ők is elő akarnak állni valami csilli-villi enginenel. Nem véletlen,hogy anno annyira reklámozták a motort,hogy még én is megjegyeztem a főbb tulajdonságait. :-D
Razor03 2011.02.19. 20:05 [14703]
Hát akkor elég nagyot fog koppanni...:-X
Lassan a Duke-hoz nagyobb bizodalmam lesz, mint a Rage-hez.
Lassan a Duke-hoz nagyobb bizodalmam lesz, mint a Rage-hez.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
